Mesto Kolárovo

Gúta város

A város hivatalos honlapja

Városunk gépparkja új seprőgéppel gazdagodott!

Városunk gépparkja új seprőgéppel gazdagodott!

Korszerűbb géppel tisztítják ezentúl Gúta város utcáit

A BROCK VS4 - MTS FUSO 9C15 AMT közepes méretű seprőgép egy univerzális kompakt takarítógép, amely funkcionalitásával biztosítja az utak, járdák, parkolók és egyéb burkolt felületek normál seprését. A különböző felületek változó seprését két kefe biztosítja a jármű elején. Az összegyűjtött hulladék nedvesítését a jármű elején, a kefék közelében elhelyezett vízsugarak biztosítják. Az összegyűjtött hulladék vízsugarakkal történő átnedvesítése megakadályozza a porosodást elkerülve ezzel a légszennyezést. A porszívó biztosítja a nedves hulladék, valamint a téli karbantartás utáni hulladékok felszívását is, ami a szívócsövön keresztül a hulladéktartályba kerül, ami a régebbi seprőgép 1 m3 -es tartályával szemben 4 m3 hulladék befogadására képes.

Dátum vloženia: 23. 9. 2022 11:33
Dátum poslednej aktualizácie: 23. 9. 2022 11:37
Autor: Beáta Forró

Események

logologologologo

segitség

Aktuálne počasie

dnes, szerda 31. 5. 2023
enyhe eső 27 °C 13 °C
csütörtök 1. 6. tiszta égbolt 25/13 °C
péntek 2. 6. szórványos felhőzet 25/13 °C
szombat 3. 6. erős felhőzet 20/11 °C