
Poďakovanie patrilo aj učiteľom a triednym učiteľom, ktorí ich počas štúdia sprevádzali, podporovali a odovzdávali im cenné skúsenosti.
Atmosféru dnešného dňa najlepšie vystihujú fotografie – úsmevy, dobrá nálada, radosť aj hrdosť, no zároveň aj trocha dojatia, pretože s týmto krásnym obdobím prišlo aj lúčenie.
Bolo krásne byť dnes medzi vami, milí maturanti.
Srdečne blahoželáme a prajeme vám veľa úspechov v ďalšom živote!