Mesto Kolárovo

Gúta város

A város hivatalos honlapja

Városunkba látogatott Dr. Balogh Csaba, Magyarország Rendkívüli és Meghatalmazott Nagykövete

 Városunkba látogatott Dr. Balogh Csaba, Magyarország Rendkívüli és Meghatalmazott Nagykövete

A szívélyes fogadtatás után a város vezetőségével a Palkovich Viktor tárgyalóteremben egy baráti, de egyben szakmai beszélgetésre került sor, ahol a nagykövet úr megkóstolta a hagyományos gútai kattancsot is

. A nagykövet urat a Gútai Városi Hivatal épületében a Corvin Mátyás Alapiskola kis diákjai kedves műsorral köszöntötték. A szívélyes fogadtatás után a város vezetőségével a Palkovich Viktor tárgyalóteremben egy baráti beszélgetésre került sor, ahol a nagykövet úr megkóstolta a hagyományos gútai kattancsot is, ami nagyon ízlett neki. Kárpáty Ernő alpolgármester úr városunk történelméről, nevezetességeiről mesélt, majd Halász Béla polgármester úr felvázolta a várost érintő fejesztésekre vonatkozó terveket, így a találkozó végül szakmai jelleget is öltött. A nagykövet úr búcsúzóul ígéretet tett arra, hogy a közeljövőben újra ellátogat városunkba.

Hozzáadás dátuma: 21. 6. 2023 11:26
Legutóbbi frissítés dátuma: 21. 6. 2023 11:39
Szerző: Beáta Forró