Mesto Kolárovo

Gúta város

A város hivatalos honlapja

Városunk is bekapcsolódott a Virágos Magyarország elnevezésű versenybe

Városunk is bekapcsolódott a Virágos Magyarország elnevezésű versenybe

A Virágos Magyarország elnevezésű verseny Magyarország legpatinásabb és legnépszerűbb környezetszépítő versenye, amelyre a határon túli magyarlakta települések immár negyedik alkalommal szintén benevezhettek zöld közterületeikkel.

Ebben az évben városunk is pályázott és bár nem nyerte el a legvirágosabb település címét, egy emléktáblával és facsemetével lett gazdagabb. Ma ez a vöröslevelű juharfa a városközpontban, a fák kertjében elültetésre is került, tavasszal pedig teljes pompájában ékeskedik majd.

Hozzáadás dátuma: 13. 12. 2023 11:31
Legutóbbi frissítés dátuma: 13. 12. 2023 11:35
Szerző: Beáta Forró