Mesto Kolárovo

Gúta város

A város hivatalos honlapja

Álláshirdetés

pp

Gúta városa pályázatot hirdet a Gútai Városi Hivatal adó- és illetékügyi referense munkakör betöltésére

Gúta városa, Templom tér. 1. szám alatt pályázatot hirdet a

Gútai Városi Hivatal adó- és illetékügyi referense

munkakör betöltésére

Munkavállalás kezdete: megegyezés szerint

Munkaköri leírás:

  • meghatározott önkormányzati területekhez (adók és illetékek) tartozó ügyrend önálló kezelése
  • 563/2009 sz. törvény szerint a háztartási hulladékkal kapcsolatos helyi adók és helyi illetékek adminisztrációja
  • 582/2004 sz. törvény szerinti ingatlanadó feldolgozás.
  • 582/2004 sz. törvény szerinti helyi adók (kutyaadó, árusító automaták) feldolgozása.
  • 582/2004 sz. és egyéb kapcsolódó tevékenységekről szóló törvény alapján a kommunális hulladék és a kisméretű építkezési hulladék díjának feldolgozása természetes személyek részére
  • az ingatlanadó, egyéb helyi adók és a háztartási hulladék helyi illetékével kapcsolatos ellenőrzési tevékenység
  • szociális célú-, valamint adó- és helyi illetékek befizetését igazoló nyugták kiállítása
  • adók és helyi illetékek beszedése
  • negyedéves beszámolók a városi önkormányzat számára az ingatlanadóval, egyéb helyi adókkal és a helyi illetékkel kapcsolatosan
  • éves ingatlanadó-beszámoló feldolgozása
  • bíróságok és a végrehajtók tájékoztatása
  • a városi hivatalban a pénztáros helyettesítése annak távolléte estén
  • népességnyilvántartási osztályon való helyettesítés szükség esetén
  • a pénzügyi alapellenőrzés 357/2015 sz. törvény szerinti elvégzése
  • segítségnyújtás városi rendezvények lebonyolításában.

Képesítési és egyéb követelmények:

- legalább befejezett középiskolai végzettség, elsőfokú egyetemi végzettség

- fedhetetlenség

-  megbízhatóság

- megfelelő egészségi állapot

- rugalmasság, kommunikatív készség

- Word, Excel, internet felhasználói szintű ismerete

- adó- és illetékigazgatási tapasztalat előnyt jelent

- adójog ismerete előnyt jelent

A kiválasztási eljárásban részt vevő pályázónak:

 - személyes meghallgatáson kell részt vennie a kiválasztási bizottság tagjaival, ahol

-  érvényes személyi igazolvánnyal kell igazolnia személyazonosságát.

Bérezés: A munkavállaló illetménye legalább 1300 euró összegben a Munkavállalói közérdekű munkavégzés díjazásáról és egyes törvények módosításáról szóló 553/2003 törvény 4. §-a szerint kerül megállapításra. A funkcionális fizetés az iskolai végzettség és a gyakorlati idő függvényében kerül meghatározásra.

A kiválasztási bizottság személyes interjúra hívja meg azt a pályázót, aki megfelel a meghirdetett kiválasztási eljárás követelményeinek.

Érdeklődni a 035/7900912 telefonszámon, illetve prednosta@kolarovo.sk vagy az info@kolarovo.sk email címen lehet.

2023.január.9, Gúta                                                         Ing. Halász Béla

                                        Gúta város polgármestere

Hozzáadás dátuma: 10. 1. 2023 10:37
Legutóbbi frissítés dátuma: 10. 1. 2023 10:44
Szerző: Beáta Forró

Események

Naptár

Ke Sze Csü Szo Va
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
1
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 1 2 3 4 5

logologologologo

segitség

Aktuális időjárás

ma, kedd 7. 2. 2023
tiszta égbolt 0 °C -5 °C
szerda 8. 2. szórványos felhőzet 3/-4 °C
csütörtök 9. 2. tiszta égbolt 3/-3 °C
péntek 10. 2. szórványos felhőzet 3/-3 °C